mansGPS pielietojums

MansGPS ir sekošanas serviss dažādām sacensībām vai pasākumiem dabā, kas nodrošina iespēju sekot līdzi sacensību dalībnieku atrašanas vietai Live režīmā, attēlojot informāciju uz kartes internetā.

Tā ir iespēja vērot sacensību dalībnieku pārvietošanos pa distanci, sekot attālumam starp dalībniekiem vai komandām, tā ātrumam un pielietotai stratēģijai, kā arī saņemt vispārējo informāciju par sacensību norisi. 

GPS iekārtas ir programmējamas un pielāgojamas katrām sacensībām individuāli, tādēļ nav ierobežojumu aktivitāšu laikam vai norises vietai:  
- Skriešanas sacensībās - Maratoni, pusmaratoni, krosi u.c.
- Orientēšanās sacensībās - Kāju orientēšanās, SKI-O, MTB-O, ROGAINING  u.c.
- MTB sacensībās - šosejas, krosi, diennakts maratoni u.c.
- Piedzīvojumu sacensībās - no īsajām līdz vairāku dienu piedzīvojumiem
- Slēpošanas sacensībās
- Jahtu sacensībās
- Auto rallijos un auto orientēšanās

- Moto un enduro sacensībās

- Makšķerēšanas sacensībās

- Medībās 

Darbības princips

Dalībniekam tiek piestiprināta 60 gramus viegla GPS iekārta, kura katras 5 sekundes informāciju par iekārtas atrašanās vietu. Apstrādātā informācija tiek attēlota internetā uz kartes un publicēta internetā. Iekārtas ir mitruma izturīgas un lietojamas jebkādos laika apstākļos. Iekārtas raidīšanas ilgums ar vienu uzlādi ir līdz 30h (atkarīgs no datu pārraidīšanas biežuma).

Pakalpojuma maksa

Pakalpojuma maksa ir atšķirīga pēc sacensību vai pasākuma raksturojuma un nepieciešama tehniskā nodrošinājuma.  Nosūtiet savu sacensību pieteikumu un mēs ar Jums sazināmies un vienosimies par labāko risinājumu un maksu. Atsevišķos gadījumos testa pakalpojumu veiksim bez maksas. 

Standarta mansGPS izcenojumi

mansGPS pakalpojuma maksa sastāv no divām daļām: 
1) kartes uzstādīšanas maksas
2) iekārtu izmantošanas maksas

Ja sacensībām nav nepieciešama sacensību kartes pamatne un tiek izmantota Jāņa Sēta publiskās karte, tad maksa par vienas iekārtas nomu ir LVL 5. Minimālā summa par vienām sacensībām ir LVL 50*.

Ja sacensībās tiek izmantota speciālā karte, tad maksa par vienas iekārtas izmantošanu ir LVL 6. Minimālā summa par vienām sacensībām ir LVL 75*.

Orientēšanās klubiem un sacensībām maksa par vienas iekārtas nomu ir LVL 3. Minimālā summa par vienām sacensībām ir LVL 40*.

Pakalpjuma maksā ietilpsts GPRS pakalpojuma maksa, sistēmas izmantošana, iekārtu noma, kartes ģeoreferencēšana, sacensību organizatora instruēšana.

 

* atkarībā no nepieciešamā iekārtu daudzuma ir pieejamas atlaides.

Pēdējais